apie mus

Apie mus

Esame patyrusi ir darni komanda, visada pasiruošusi išspręsti net rimčiausias odontologines pacientų problemas: nuo profilaktinio patikrinimo iki sudėtingų burnos chirurginių operacijų.

Mūsų misija – kiekvienam pacientui padėti džiaugtis sveikais ir taisyklingais dantimis, gražia, spindinčia šypsena, akinančiu dantų baltumu ir gyvenimu be diskomforto. Rūpinamės Jumis, nesvarbu, kur bebūtumėte: teikiame pagalbą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje gyvenantiems pacientams. Mūsų klinikoje Jūsų laukia išsamios konsultacijos ir sėkmingas gydymas!

„Dentasana“ odontologijos klinikoje įdiegtos naujausios bei pažangiausios gydymo technologijos. Procedūros atliekamos naudojant efektyvias, saugias ir sertifikuotas medžiagas, kurios atitinka aukščiausius tarptautinius standartus.

Mūsų klinikoje dirba tik profesionalai: čia sutiksite tiek Lietuvoje, tiek užsienyje praktines ir teorines žinias tobulinančius gydytojus. Tai draugiški, supratingi ir empatiški specialistai, kurie išties pagalbos ranką kiekvienam apsilankančiam. Šiltas bei darnus mūsų kolektyvas pakonsultuos bei užtikrins, kad visos reikiamos žinios būtų suteiktos prieš kiekvieną procedūrą, o rūpestis bei dėmesys lydėtų ir po jos.

Kviečiame savo dantų, burnos sveikatą bei šypsenos estetiką patikėti odontologijos profesionalams. Rinkitės pacientų ir laiko patikrintą „Dentasana“ komandą!

photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo